#9 Sport w życiu - jaki ma wpływ i co w nas kształtuje [PODCAST]

Sport - właściwie są dwie grupy ludzi. Ci co chcą go uprawiać i Ci co go uprawiają - gdzie jest ta granica i gdzie jest ten klucz?

W tym podcaście mówimy o tym, co nam dał sport, a właściwie to aktywność fizyczna. Zgodnie z zasadą 5 zwycięstw dziennie. Dbamy o ciało, głowę i o biznes.

Nie wyczerpaliśmy tematu w 100% i już czuję niedosyt w tym co powiedziałem - Mateusz


Wybierz, gdzie chcesz nas posłuchać

"Ten, kto przyczynia się do wzrostu wielkości drugiego, popada w ruinę; wzrost ów wypływa bowiem jak nie z przebiegłości, to z siły, obu zaś nie ufa ten, kto nagrał mocy."

Cytat, o którym wspomnieliśmy na koniec rozmowy - "KSIĄŻĘ - Cel uświęca środki" Niccolò Machiavelli

Niżej szybka lista tego co poruszyliśmy w naszym podcascie.

1:20 - Robert przejął pałeczkę - zaczyna! 2:10 - Po co i dlaczego? Jaki cel i jaki był efekt treningów Stania na rękach?

7:50 - Jednia chcą, inni robią - jak to? 13:30 - Czy sport miał wpływ na to, jak prowadzimy biznes.

17:50 - Aktywność zawodowa - plan jest częścią gry! 22:30 - "Aktywność pomaga" - Robert odnośnie nauki pływania pod IronMana stylem "Total immersion"

26:05 - Wszystko opiera się o plan i małe kroki 30:05 - Robert ostrzega przed przygotowaniami do bycia tatą! 36:30 - Dużo zmiennych, dużo rzeczy, nie ma kontroli - szukam rozwiązań 38:20 - Ludzie 2 kategorii - jakich? 40:45 "Robię tak, żeby było dobrze" 42:00 Kolejne tematy, które poruszymy


GDY ZNAJDZIEMY CZAS LUB ZASOBY, UKAŻE SIĘ TRANSKRYPCJA tekstu, czyli uzupełnimy ten wpis o artykuł. Zapraszamy do komentowania - jak Tobie sport pomógł w życiu?

15 wyświetlenia0 komentarz