#3 - 5 zwycięstw dziennie "Panuj i posiadaj - Zenjaskiniowca"


Hej!


Witam w kolejnym wpisie. Właśnie mam pewną wizję i na obecnym etapie ją realizuję. Blog o Dwóch twarzach to nie tylko dziwna historia, ale i początek czegoś nowego. Napisałem dla Ciebie e-booka, którego udostępnię na końcu. Będzie to w ramach wdzięczności i podziękowania.


1. Co tutaj będzie? Moje przemyślenia i wnioski z minionego okresu,

2. To, co do tej pory zrobiłem,

3. Możliwość poznania mojej historii bliżej, bo jeśli mnie obserwujesz, to nie jest, tak kolorowo jak myślisz.1.Moje przemyślenia i wnioski z minionego okresu. 1# Ostatnia szansa

No i przyszedł ten czas kiedy patrzysz do portfela, a tu nic. Zastanawiasz się dlaczego, mimo że tak ciężko pracujesz. Tworzysz coś, czego do końca sam nie rozumiesz, ale idziesz w to. Bo im więcej próbujesz. To tym bardziej, więcej rzeczy nie wiesz. Tak to działa. Postawiłem sobie na cel w tym roku kilka rzeczy. Mija już 5ty miesiąc tego roku, a ja już założyłem firmę, mam pierwszych zadowolonych klientów, wszystko z domu. Na telefonie i komputerze. Nie przespane noce, ciężkie dni - testujące moją wole walki. No i masz! Rodzicie, hodują warzywa, bo poprzedni biznes okazał się lekcją za 50,000 PLN - całkiem fajna sprawa. Siostra zostaje księgową firmy, młodsza siostra idzie w gaming i kreatywność. Świat idzie do przodu, a Ty razem z nim. Pomagasz innym osobom, starasz się pomagać, bo czasami ktoś nie chce Twojej pomocy lub odwraca się plecami. Spędzasz godzinami rozmowy, aby dzielić się wiedzą i możliwościami, jakie daje 21 wiek. Dostęp do całej wiedzy jest w internecie, wystarczy tylko dobrze poszukać. Poznajesz wspaniałe osoby, które same wyciągają do Ciebie rękę, tylko należy dobrze wybierać. Słusznie i stanowczo, jeśli chcemy zmiany.


Nie należy się bać i wątpić w to, co robimy. Odpowiedź jest tuż za rogiem. Dosłownie, bo nim się obejrzysz, a siedzisz w starych kapciach na fotelu, trzymasz laskę do podpierania i myślisz sobie.. "Kurde.. czemu wtedy tego nie zrobiłem".. "kurczę, czemu nie podjąłem decyzji i nie spróbowałem" .. "Kurczę.. gdybym się wtedy nie bał..".. i tak dalej, i tak dalej.


Masz tu i teraz.


1.Moje przemyślenia i wnioski z minionego okresu.

#2 Działaj i nie przestawaj

Ajjj.... te 30 dni to istna karuzela. Jak na instagramie, wiecie.. te przesuwana zdjęcia. Lecisz pierwszy dzień, pach. Drugi dzień - pach, piąty dzień - "Kurde.. dam radę?" - no i ..6-TY DZIEŃ

Tutaj.. to nieszczęsne "P" , które możesz zobaczyć w mojej wyróżnionej relacji na Instagramie. Udokumentowałem to, bo było to dla mnie coś bardzo ważnego. Czy. potrafię zebrać się jak prawdziwy facet, czy chcę siedzieć dalej z głową w piasku i "gdybać". Sprawy trzeba wziąć w swoje ręce, bo to my decydujemy, KIM chcemy być i CO chcemy mieć.


A .. to P - to znaczy : PIZDA


Spokój i medytacja. "Dejwi,Dejwo,Dejwa" - taka Mantra powtarzana w myślach. Co i jak - możecie zobaczyć na PODCASCIE - Zen Jaskinowca (Rafałłł.. Maaaaaazurrrr) : https://zenjaskiniowca.pl/panuj-posiadaj-wstep-to-glebokiej-transformacji/


Polecam gorąco :)


Każdego dnia starałem się sobie za coś dziękować. To też mam zapisane, dlatego musiałem kupić nowy "PROJECT BOOK" - żeby zapisać nowe pomysły i projekty. Trzebą będzie je powoli realizować.


Dzień mijał.. 11 dzień znowu P - człowiek wypada z rytmu. Za dużo bierze sobie na głowę i zasuwa. Pach,pach,pach,pach - jak drapieżnik! Dosłownie - park jurajski. Zapominasz o tym co najważniejsze - spokój i realizowanie MAŁYCH CELÓW każdego dnia, niż 15 dużych. Tak to działa. Te 5 małych zwycięstw to ogromna dźwignia do dużego sukcesu.


Totalny bilans to - 26 DNI - Zwycięstwa i 4 DNI PORAŻKI - na strony wpisałem źle te dni. "Z przyzwyczajenie" - lol. Tak, taka .. rutyna może zgubić. Jeśli coś się robi tak, że zapomina jeść.


2. To, co do tej pory zrobiłem

#1 Turbo - 2 tygodnie DIETY, a bardziej odżywiania, TRENINGÓW i REALIZACJI małych planów.


Dobra - pomiary : Macie na zdjęciu. Jak na 2 tygodnie to dobrze, co ? :D


W związku z tym moja dieta wyglądała tak :Czyli.. TŁUSTO, Dużo białka i mało węglowodanów. Miałem ustawione 30g, ale często było więcej. Nawet w tym tygodniu pozwoliłem sobie na MC'Donalds. Było fajnie i jest jeszcze lepiej. (Nie mam każdego dnia uzupełnionego, bo czasem już nie zdążyłem)


Nowa metoda treningowa 3x7.

Trzy ciężkie treningi w tygodniu z "cardio".


Schemat ćwiczeń wyglądał tak :

1. Martwy ciąg + Płaska ,

2. Dipy i podciąganie z ciężarem,

3. Przysiady i wyciskanie żołnierskie.


2. To, co do tej pory zrobiłem

#2 CZEKAŁEM

5 MIESIĘCY CZEKAŁEM NA TEN MOMENT, dostałem normalnie bebzon od siedzenia! No i jak człowiek przypomni sobie, jaki był kiedyś zorganizowany i miał 8-9% tkanki tłuszczowej. Nagle pojawia się z 15% - ojj... Mati, Mati.


Plan 3x7 to :

- 70% Twojego ONE REP MAX i robisz :

3 powtórzenia - 15sec rest (będę pisał R jako 15 sec.) - 4 powtórzenia - R - 5 powtórzeń - R - 6 powtórzeń - R - 7 powtórzeń - 150sec przerwy.


Niektóre ćwiczenia kończyły się na dwóch takich seriach, DOSŁOWNIE.


TO JEST EFEKT JEDNEJ RZECZY DLA STANU CIAŁA - Też mam to na ZAPISANYCH STORIES NA INSTAGRAMIE - tutaj wrzucam LINK DO PROFILU : https://www.instagram.com/mateuszleman/


2. To, co do tej pory zrobiłem,

#3 JAK TO WYGLĄDAŁO ?

1. Robiłem 3 rzeczy dla STANU PORTFELA

2. Robiłem 1-2 rzeczy dla STANU CIAŁA

3. Robiłem 1 rzeczy dla STANU DUCHA


Czyli 5 rzeczy dziennie w takich proporcjach.


Bycie dla siebie na NIE - Miałem opanowane do perfekcji, bo chciałem tej zmiany i od pół roku zasuwam nad tym co teraz mam, a co jeszcze będę miał. Od zawsze byłem ambitny, tylko gdzieś tam się pogubiłem po drodze.


Sam nie wiem, po co to piszę, ale BLOG o dwóch twarzach właśnie taki jest :D2. To, co do tej pory zrobiłem,

#4 REALIZACJA PROJEKTU - MATE-MARKETING i BIOLEM

O ile Mate-Marketgin to .. Zbiór moich przyszłych 5 firm, gdzie w jednej już rozwijam skrzydła, czyli Mate-Media.


Czym jest Mate-Media to zapraszam na moją stronę: http://www.mate-marketing.pl/

To tak w skrócie, bo plany całej Agencji są o wiele większe.


W Tym miesiącu to jedne z moich realizacji:Polubiłem ten Instagram. Obserwuję te osoby, które chcę obserwować. Na FaceBooku jest tego za dużo.


Taki trochę .. BLOG na Instagramie. Fajna sprawa. Limit jest 7 kont - TYLE też mam :D


Ok, ok. Wracamy do głównego wątku.

Tak też wyglądały moje ostatnie 30 dni. Cieszę się i dziękuję nie tylko sobie, bo ludzie, od których się uczę jak żyć, nie idzie w las. Wiedza - > Realizacja -> Step by Step (albo z grubej rury - jak lubisz ).


Nie wiem, czy mam z tego powodu się cieszyć, ale pokazało mi to, że jak ktoś chce - to może i potrafi. Wystarczy uwierzyć i DZIAŁAĆ. Najpierw trzeba zacząć zmianę od siebie, jeśli chce się od kogoś wymagać. To też taka ostatnia prawda, jaką dostrzegłem. Mądrości zaczerpnięte z internetów, co? No nie do końca. Mam o czym pisać, bo moja przygoda w te "biznesiki" mnie trochę kosztowała.


Dalej..

Kupiłem sobie książkę - "CZTERY UMOWY" - Dona Miguela Ruiza.

W skrócie: SZANUJ SWOJE SŁOWO

NIE BIERZ NICZEGO DO SIEBIE NIE ZAKŁADAJ NICZEGO Z GÓRY RÓB WSZYSTKO NAJLEPIEJ JAK POTRAFISZ

3. Możliwość poznania mojej historii bliżej.

#1 STARE I NOWE TWARZE


Sam nie wiem, od czego zacząć. Czy od pierwszego MOJEGO wyjazdu do Wrocławia, czy .. od tego co teraz realizuję. Suma sumarum - poznałem tam STEFANA.


Dosłownie Stefan - pierwszy raz takie spotkanie, zobaczyłem na FB kto to.. patrzę.. Jakiś kowboj w kapeluszu. Poznaliśmy się, zrobiliśmy klika "biznesików" i ucichło. Ostatnio tak się stało, że realizujemy całkiem ciekawy projekt. Stefan ma 57 lat i brakowało mu tego "zaplecza" do realizacji jego planów.


Czuję się po to w swojej firmie, aby rozwiązywać potrzeby swoich klientów.


Przez Instagram poznałem wiele ciekawych osób, złapałem kontakt z takimi - o których gdzieś tam kiedyś słyszałem i inspirowało mnie, to co robią.


Dużo fajnych relacji i osób, które dzielą się swoją wiedzą zupełnie za darmo. Z kilkoma osobami nawet zaczynam współpracować :)


Ok, kończę, bo trochę zeszło. Bardziej kolorowo niż ostatnio, w innym stylu. W moim i jedynym takim. Chociaż .. kto wie :D


Biznesowy, rozrywkowy, trochę z życia - orkiestra gra - tak się śmieję :D


#2 STARE I NOWE TWARZE cd.

Nowe twarze.


Tutaj głównie SKANDYNAWIA - jakoś tak mnie ściąga ten rejon. Tutaj Doktor Gustav, Tutaj Natalia. Oczywiście klienci, dla których będę automatyzował kilka systemów w ich firmach i pomysłach. Kasia z Danii, która prowadzi agencję tancerek - również pracujemy razem i będziemy robić reklamę.


Podoba mi się to - bo wszystko robię zdalnie.


Na tym zakończę, bo chciałem głównie napisać o mojej przemianie przez ostatnie dni. Ostatnie 30 dni.

Wszystko zaczęło się od 11 kwietnia, gdzie na swoje urodziny następnego dnia kupiłem program: PANUJ I POSIADAJ - dostępny na ZEN JASKINIOWCA : https://zenjaskiniowca.pl/programy/panuj-i-posiadaj/


Mega wyzwanie - dziękuję Rafał. To jest mój raport po 30 dniach, tak jak prosiłeś. Pozdro jak to czytasz :)3. Możliwość poznania mojej historii bliżej.

Pod linkiem niżej moja historia, jeśli ktoś chce zobaczyć, jak wyglądała ta droga. Na szczęście idzie teraz już w tym prawidłowym kierunku.

Ten E-book jest dla Ciebie jeśli : - Jeśli jesteś moim znajomym, - Jeśli myślisz tak jak ja, - Masz problem z ustaleniem swojego celu, - Błądzisz gdzieś pomiędzy swoimi myślami, - Nie możesz pogodzić się ze stratą, - Nie wiesz, od czego zacząć, by się spełniać, - Co robić, żeby ludzie Cię lubili, - Jak stworzyć wokół własnej osoby MARKĘ - Jak się spełniać i BYĆ sobą - Jak odnaleźć to, co chcemy robić i dzielić się z innymi. LINK TUTAJ : https://www.mate-marketing.pl/jakbyckims-ebookNO I TO TYLE, DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH BLOG O DWÓCH TWARZACH!


Głównie dedykuję ten wpis dla Rafała Mazura - jako mój raport 30 dniowu.


1. Otworzyłem firmę,

2. Pozbyłem się zbędnych rzeczy,

3. Planuję i posiadam,

4. Lepiej organizuję czas,

5. Keto i boczek robi robotę,

6. Medytacja - jeden z lepszych momentów w ciągu dnia,

7. Stan Ciała - po walce z plecami i barkami wracam na salony,

8. Stan Portfela - Jakoś to będzie - idzie w dobrym kierunku.

9. Pasy zapięte,

10. Organizacja dnia,

11. Innowacje,

12. PANUJ.


Dzięki i do następnego. #blog

#motywacja

#pasja

#sukces

#praca

#marzenia

#wiedza

#polska

#edukacja

#cytaty

#życie

#cel

#trening

#psychologia

#lifestyle

#nauka

#zdrowie

#blogzapetytem

#inspiracja

#zarabianieprzezinternet

#jakzarabiać

#polecanie

#marketing

#rozwójosobisty

#marka

#markaosobista

#biznes

#inwestycja

192 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Czytaj więcej Polityka prywatności Informację cookies strony internetowej zapewnia www.mateuszleman.com

Created by MATE-MARKETING.PL

Copyright © 2020 MATEUSZLEMAN.COM